ADG1204YRUZ-REEL7
DigiKeys varenummer
ADG1204YRUZ-REEL7TR-ND - Tape & Reel (TR)
ADG1204YRUZ-REEL7CT-ND - Afskåret tape (CT)
ADG1204YRUZ-REEL7DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ADG1204YRUZ-REEL7
Beskrivelse
IC SWITCH SP4TX1 190OHM 14TSSOP
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 Kredsløbs IC-switch 4:1 190Ohm 14-TSSOP
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ADG1204YRUZ-REEL7 Modeller
Kategori
Switch-ttid (Ton, Toff) (maks.)
85ns, 110ns
Producenter
Analog Devices Inc.
-3db båndbredde
800MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Ladningsinjektion
-0,7pC
Varestatus
Aktiv
Kanalkapacitans (CS(off), CD(off))
1,5pF, 4,2pF
Switch-kredsløb
SP4T
Strøm - Lækage (IS(off)) (maks.)
100pA
Multiplekser/demultiplekser-kredsløb
4:1
Krydstale
-80dB @ 1MHz
Antal kredsløb
1
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Modstand i on-tilstand (maks.)
190Ohm
Monteringstype
Overflademontering
kanal-til-kanal matching (ΔRon)
6Ohm
Pakke/hus
14-TSSOP (0,173", 4,40mm bredde)
Spænding - Forsyning, Enkelt (V+)
12V
Leverandørs enhedspakning
14-TSSOP
Spænding - Forsyning, Dobbelt (V±)
±15V