ADG1204YCPZ-500RL7
DigiKeys varenummer
505-ADG1204YCPZ-500RL7TR-ND - Tape & Reel (TR)
505-ADG1204YCPZ-500RL7CT-ND - Afskåret tape (CT)
505-ADG1204YCPZ-500RL7DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ADG1204YCPZ-500RL7
Beskrivelse
IC SWITCH SP4TX1 190OHM 12LFCSP
Detaljeret beskrivelse
1 Kredsløbs IC-switch 4:1 190Ohm 12-LFCSP (3x3)
EDA/CAD-modeller
ADG1204YCPZ-500RL7 Modeller
Kategori
Switch-ttid (Ton, Toff) (maks.)
85ns, 110ns
-3db båndbredde
800MHz
Ladningsinjektion
-0,7pC
Kanalkapacitans (CS(off), CD(off))
1,5pF, 4,2pF
Switch-kredsløb
SP4T
Multiplekser/demultiplekser-kredsløb
4:1
Krydstale
-80dB @ 1MHz
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Modstand i on-tilstand (maks.)
190Ohm
Monteringstype
Overflademontering
kanal-til-kanal matching (ΔRon)
6Ohm
Pakke/hus
12-WFQFN eksponeret overflade, CSP
Spænding - Forsyning, Enkelt (V+)
12V
Leverandørs enhedspakning
12-LFCSP (3x3)
Spænding - Forsyning, Dobbelt (V±)
±15V