ADAU1452WBCPZ150RL
DigiKeys varenummer
ADAU1452WBCPZ150RL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ADAU1452WBCPZ150RL
Beskrivelse
150 MHZ 32BIT SIGMADSP AUDIO PRO
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Sigma Digital signalprocessor (DSP) 147,456MHz 72-LFCSP-VQ (10x10)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ADAU1452WBCPZ150RL Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
On-Chip RAM
160KB
Producenter
Analog Devices Inc.
Spænding - I/O
3,30V
Serie
Spænding - Kerne
1,20V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Varestatus
Aktiv
Klasse
Automotive
Type
Sigma
Monteringstype
Overflademontering
Interface
I2C, SPI
Pakke/hus
72-VFQFN eksponeret overflade, CSP
Clock-hastighed
147,456MHz