AD8130ARZ-REEL7
DigiKeys varenummer
505-AD8130ARZ-REEL7TR-ND - Tape & Reel (TR)
505-AD8130ARZ-REEL7CT-ND - Afskåret tape (CT)
505-AD8130ARZ-REEL7DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
AD8130ARZ-REEL7
Beskrivelse
IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8SOIC
Producentens standard leveringstid
39 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Differentiale Forstærkere 1 Kredsløb 8-SOIC
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
AD8130ARZ-REEL7 Modeller
Kategori
Strøm - Forsyning
13mA
Mfr
Strøm - Output / kanal
40 mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Spænding - Område (min.)
4.5 V
Varestatus
Aktiv
Spænding - Område (maks.)
25.2 V
Forstærkertype
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Antal kredsløb
1
Monteringstype
Overflademontering
Ændringshastighed
1100V/µs
Pakke/hus
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
-3db båndbredde
290 MHz