AD5292BRUZ-20-RL7
DigiKeys varenummer
AD5292BRUZ-20-RL7TR-ND - Tape & Reel (TR)
AD5292BRUZ-20-RL7CT-ND - Afskåret tape (CT)
AD5292BRUZ-20-RL7DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
AD5292BRUZ-20-RL7
Beskrivelse
IC DIG POT 20K 14-TSSOP
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Digitale potentiometre 20k Ohm 1 kredsløb 1024 Taps SPI Interface 14-TSSOP
EDA/CAD-modeller
AD5292BRUZ-20-RL7 Modeller
Spænding - Forsyning
9V – 33V, ±9V – 16,5V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±1%
Temperaturkoefficient (Typ)
35ppm/°C
Pakke/hus
14-TSSOP (0,173", 4,40mm bredde)
Driftstemperatur
-40°C – 105°C