AD5110BCPZ10-500R7
DigiKeys varenummer
505-AD5110BCPZ10-500R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
505-AD5110BCPZ10-500R7CT-ND - Afskåret tape (CT)
505-AD5110BCPZ10-500R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
AD5110BCPZ10-500R7
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Digitale potentiometre 10k Ohm 1 kredsløb 128 Taps I2C Interface 8-LFCSP-UD (2x2)
EDA/CAD-modeller
AD5110BCPZ10-500R7 Modeller
Spænding - Forsyning
1,8V – 5,5V, 2,3V – 5,5V
Tolerance
±8%
Temperaturkoefficient (Typ)
35ppm/°C
Driftstemperatur
-40°C – 125°C