MAX6078AMWT25+T
DigiKeys varenummer
175-MAX6078AMWT25+TTR-ND - Tape & Reel (TR)
175-MAX6078AMWT25+TCT-ND - Afskåret tape (CT)
175-MAX6078AMWT25+TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MAX6078AMWT25+T
Beskrivelse
IC VREF SERIES 0.04% 6WLP
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
serien Spændingsreference IC ±0,04% 6-WLP (1,46x1,29)
EDA/CAD-modeller
MAX6078AMWT25+T Modeller
Kategori
Støj - 0,1Hz til 10Hz
12µVp-p
Producenter
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Støj - 10Hz til 10kHz
30µVrms
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Spænding - Input
2,7V – 5,5V
Strøm - Forsyning
18µA
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Spænding - Output (min./fast)
2,5V
Pakke/hus
6-WFBGA, WLBGA
Strøm - Output
3 mA
Leverandørs enhedspakning
6-WLP (1,46x1,29)
Tolerance
±0,04%
Grundlæggende varenummer
Temperaturkoefficient
10ppm/°C