MAX4200ESA+T
DigiKeys varenummer
MAX4200ESA+T-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MAX4200ESA+T
Beskrivelse
IC BUFFER 1 CIRCUIT 8SOIC
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Buffer Forstærkere 1 Kredsløb 8-SOIC
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MAX4200ESA+T Modeller
Kategori
Strøm - Forsyning
2,2mA
Mfr
Strøm - Output / kanal
90 mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Spænding - Område (min.)
8 V
Varestatus
Aktiv
Spænding - Område (maks.)
11 V
Forstærkertype
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Antal kredsløb
1
Monteringstype
Overflademontering
Ændringshastighed
4200V/µs
Pakke/hus
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
-3db båndbredde
660 MHz
Leverandørs enhedspakning
8-SOIC
Strøm - Inputbias
800 nA
Grundlæggende varenummer
Spænding - Input-offset
1 mV