MAX22508EASA+
DigiKeys varenummer
505-MAX22508EASA+-ND
Producenter
Producentens varenummer
MAX22508EASA+
Beskrivelse
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8SOIC
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1/1 Transceiver Fuld RS-422, RS-485 8-SOIC
EDA/CAD-modeller
MAX22508EASA+ Modeller
Kategori
Modtagerhysterese
250 mV
Datahastighed
50Mbps
Spænding - Forsyning
3V – 5,5V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Type
Transceiver
Monteringstype
Overflademontering
Protokol
RS-422, RS-485
Pakke/hus
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)