MAX22503EASD+
DigiKeys varenummer
MAX22503EASD+-ND
Producenter
Producentens varenummer
MAX22503EASD+
Beskrivelse
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 14SOIC
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1/1 Transceiver Fuld RS-422, RS-485 14-SOIC
EDA/CAD-modeller
MAX22503EASD+ Modeller
Kategori
Modtagerhysterese
250 mV
Datahastighed
100Mbps
Spænding - Forsyning
3V – 5,5V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Type
Transceiver
Monteringstype
Overflademontering
Protokol
RS-422, RS-485
Pakke/hus
14-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)