MAX22502EATC+
DigiKeys varenummer
MAX22502EATC+-ND
Producenter
Producentens varenummer
MAX22502EATC+
Beskrivelse
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 12TDFN
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1/1 Transceiver Fuld RS-422, RS-485 12-TDFN (3x3)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MAX22502EATC+ Modeller
Kategori
Modtagerhysterese
250 mV
Producenter
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Datahastighed
100Mbps
Emballage
Rør
Spænding - Forsyning
3V – 5,5V
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C