LS Y876-P2S1-1-0-20-R18-Z
DigiKeys varenummer
475-LSY876-P2S1-1-0-20-R18-ZTR-ND - Tape & Reel (TR)
475-LSY876-P2S1-1-0-20-R18-ZCT-ND - Afskåret tape (CT)
475-LSY876-P2S1-1-0-20-R18-ZDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LS Y876-P2S1-1-0-20-R18-Z
Beskrivelse
LED RED CLEAR SMD R/A
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Rød 633nm LED-indikation – Diskret 2V 2-SMD, flade ledere
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LS Y876-P2S1-1-0-20-R18-Z Modeller
Kategori
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
2V
Mfr
Strøm - Test
20mA
Serie
Synsvinkel
120°
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Bølgelængde - Dominerende
Farve
Bølgelængde - Peak
645nm
Konfiguration
Standard
Pakke/hus
2-SMD, flade ledere
Linsefarve
Farveløs
Leverandørs enhedspakning
Linsegennemsigtighed
Klar
Størrelse/dimension
2,20mm L x 1,20mm B
Millicandela-normering
Højde (maks.)
1,20mm
Linsetype
Rektangel med flad top
Grundlæggende varenummer
Linsestørrelse
1,70mm x 0,70mm