LB Q99G.01-P1R1-35-1-5-R18
DigiKeys varenummer
475-LBQ99G.01-P1R1-35-1TR-ND - Tape & Reel (TR)
475-LBQ99G.01-P1R1-35-1CT-ND - Afskåret tape (CT)
475-LBQ99G.01-P1R1-35-1DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LB Q99G.01-P1R1-35-1-5-R18
Beskrivelse
LED BLUE CLEAR 0603 SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Blå 470nm LED-indikation – Diskret 2,85V 0603 (1608 metrisk)
Kategori
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
2,85V
Mfr
Strøm - Test
5mA
Serie
Synsvinkel
140°
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Bølgelængde - Dominerende
Farve
Bølgelængde - Peak
466nm
Linsefarve
Farveløs
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Linsegennemsigtighed
Klar
Leverandørs enhedspakning
Millicandela-normering
Størrelse/dimension
1,60mm L x 0,80mm B
Linsetype
Rektangel med flad top
Højde (maks.)
0,75mm
Linsestørrelse
1,10mm x 0,80mm