GW CSHPM1.EM-LQLS-A535-1-350-R18
DigiKeys varenummer
475-GWCSHPM1.EM-LQLS-A535-1-350-R18TR-ND - Tape & Reel (TR)
475-GWCSHPM1.EM-LQLS-A535-1-350-R18CT-ND - Afskåret tape (CT)
475-GWCSHPM1.EM-LQLS-A535-1-350-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
Beskrivelse
LED OSLON NEUTRAL WHT 4000K SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED-lys OSLON® SSL 150 Hvid, Neutral 4000K 2,85V 350mA 150° 1212 (3030 metrisk)
Kategori
CRI (Color Rendering Index)
80
Mfr
Strøm - Maks.
1,3A
Serie
Synsvinkel
150°
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Forældet
Pakke/hus
1212 (3030 metrisk)
Farve
Leverandørs enhedspakning
SMD
CCT (K)
4000K
Størrelse/dimension
0,118" L x 0,118" B (3,00mm x 3,00mm)
Flus @ 85°C, Strøm - Test
136lm (121lm – 150lm)
Højde - Monteret (maks.)
0,062" (1,58mm)
Strøm - Test
350mA
Pakkens termiske modstand
4,2°C/W
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
2,85V