GW CS8PM1.PM-LRLT-A737-1-350-R18
DigiKeys varenummer
475-GWCS8PM1.PM-LRLT-A737-1-350-R18TR-ND - Tape & Reel (TR)
475-GWCS8PM1.PM-LRLT-A737-1-350-R18CT-ND - Afskåret tape (CT)
475-GWCS8PM1.PM-LRLT-A737-1-350-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
Beskrivelse
LED OSLON WARM WHT 3000K SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED-lys OSLON® SSL 80 Hvid, Varm 3000K 2,85V 350mA 80° 1212 (3030 metrisk)
Kategori
CRI (Color Rendering Index)
70
Mfr
Strøm - Maks.
1,3A
Varestatus
Forældet
SMD
CCT (K)
3000K
Størrelse/dimension
0,118" L x 0,118" B (3,00mm x 3,00mm)
Flus @ 85°C, Strøm - Test
147lm (130lm – 164lm)
Højde - Monteret (maks.)
0,091" (2,30mm)
Strøm - Test
350mA
Pakkens termiske modstand
3,7°C/W
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
2,85V