GD CS8PM1.14-UOVJ-W4-1-350-R18
DigiKeys varenummer
475-GDCS8PM1.14-UOVJ-W4-1TR-ND - Tape & Reel (TR)
475-GDCS8PM1.14-UOVJ-W4-1CT-ND - Afskåret tape (CT)
475-GDCS8PM1.14-UOVJ-W4-1DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GD CS8PM1.14-UOVJ-W4-1-350-R18
Beskrivelse
LED OSLON SSL80 BLUE 455NM SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED-lys – Farve OSLON® SSL 80 Blå 455nm (Typ) 1212 (3030 metrisk)
Kategori
Lysstrøm @ strøm/temperatur
711mW (658mW – 763mW)
Mfr
Temperatur - Test
25°C
Serie
Synsvinkel
80°
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1212 (3030 metrisk)
Farve
Leverandørs enhedspakning
SMD
Bølgelængde
455nm (Typ)
Størrelse/dimension
0,118" L x 0,118" B (3,00mm x 3,00mm)
Strøm - Test
350mA
Højde - Monteret (maks.)
0,091" (2,31mm)
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
2,85V
Pakkens termiske modstand
8,2°C/W
Strøm - Maks.
1A