CN DELSS1.27
DigiKeys varenummer
475-CNDELSS1.27TR-ND - Tape & Reel (TR)
475-CNDELSS1.27CT-ND - Afskåret tape (CT)
475-CNDELSS1.27DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CN DELSS1.27
Beskrivelse
EMITTER IR 947NM 100MA 0603
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Infrarød (IR) Emitter 947nm 1,2V 100mA 2,9mW/sr @ 20mA 120° 0603 (1608 metrisk)
Kategori
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
1,2V
Producenter
ams-OSRAM USA INC.
Synsvinkel
120°
Serie
Retning
Ses ovenfra
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Varestatus
Aktiv
Klasse
Automotive
Type
Infrarød (IR)
Kvalifikation
AEC-Q102
Strøm - DC-fremløb (If) (maks.)
100mA
Monteringstype
Overflademontering
Strålingsintensitet (Ie) Min @ If
2,9mW/sr @ 20mA