BLS9G3135L-400U
DigiKeys varenummer
1603-1155-ND
Producenter
Producentens varenummer
BLS9G3135L-400U
Beskrivelse
RF MOSFET LDMOS 32V SOT502A
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF Mosfet 32 V 400 mA 3,1GHz – 3,5GHz 12dB 400W SOT502A
Kategori
Strømklassificering (AMPS)
4µA
Producenter
Ampleon USA Inc.
Strøm - Test
400 mA
Emballage
Bakke
Effekt - Output
400W
Varestatus
Aktiv
Spænding - Nominel
65 V
Teknologi
LDMOS
Monteringstype
Chassismontering
Frekvens
3,1GHz – 3,5GHz
Pakke/hus
SOT-502A
Gain
12dB
Leverandørs enhedspakning
SOT502A
Spænding - Test
32 V