BLP9H10S-350AY
DigiKeys varenummer
1603-BLP9H10S-350AYTR-ND - Tape & Reel (TR)
1603-BLP9H10S-350AYCT-ND - Afskåret tape (CT)
1603-BLP9H10S-350AYDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BLP9H10S-350AY
Beskrivelse
RF MOSFET LDMOS 48V OMP780
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF Mosfet 48 V 400 mA 600MHz – 960MHz 18,6dB 350W OMP-780-4F-1
Kategori
Strømklassificering (AMPS)
1,4µA
Producenter
Ampleon USA Inc.
Strøm - Test
400 mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Effekt - Output
350W
Varestatus
Aktiv
Spænding - Nominel
105 V
Teknologi
LDMOS
Monteringstype
Overflademontering
Konfiguration
Dobbelt, Fælles kilde
Pakke/hus
OMP-780-4F-1
Frekvens
600MHz – 960MHz
Leverandørs enhedspakning
OMP-780-4F-1
Gain
18,6dB
Grundlæggende varenummer
Spænding - Test
48 V