BLP15H9S30XY
DigiKeys varenummer
1603-BLP15H9S30XYTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
BLP15H9S30XY
Beskrivelse
RF MOSFET LDMOS 50V SOT1482-1
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF Mosfet 50 V 140 mA 2GHz 22dB 30W SOT-1482-1
Kategori
Strømklassificering (AMPS)
1,4µA
Producenter
Ampleon USA Inc.
Strøm - Test
140 mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Effekt - Output
30W
Varestatus
Aktiv
Spænding - Nominel
106 V
Teknologi
LDMOS
Monteringstype
Overflademontering
Frekvens
2GHz
Pakke/hus
SOT-1482-1
Gain
22dB
Leverandørs enhedspakning
SOT-1482-1
Spænding - Test
50 V