PCD100-265-B-420-200
DigiKeys varenummer
2053-PCD100-265-B-420-200-ND
Producenter
Producentens varenummer
PCD100-265-B-420-200
Displaytegn - Højde
1,200" (30,48mm)
Serie
Spænding - Forsyning
85 – 265VAC
Driftstemperatur
-40°C – 65°C
Måleområde
0 – 20mA, ±10VDC, -200°C – 1260°C