LMR-600-75-DB
DigiKeys varenummer
1946-LMR-600-75-DB-ND
Producenter
Producentens varenummer
LMR-600-75-DB
Beskrivelse
STANDARD CABLE, WATERTIGHT, BLAC
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Koaksial Kabel 75 Ohms
Kategori
Impedans
75 Ohms
Producenter
Amphenol Times Microwave Systems
Kappefarve
Sort
Serie
Funktioner
Direkte nedgravning
Emballage
Spole
Ledermateriale
Aluminium, Forkobret
Varestatus
Aktiv
Dielektrisk materiale
Polyethylenskum (FPE)
Kabeltype
Koaksial
Dielektrisk diameter
0,455" (11,56mm)
Ledertråd
Solid
Afskærmningsmateriale
Aluminium; Kobber, Tinbeslået
Kappe (isolerings )materiale
Polyethylen (PE)
VoP, Velocity of Propagation
87.0
Kappe (isolerings) diameter
0,590" (14,99mm)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C