LMR-500-FR
DigiKeys varenummer
1946-LMR-500-FR-ND
Producenter
Producentens varenummer
LMR-500-FR
Beskrivelse
LMR-500 W/NON-HALOGEN FR JKT, LI
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Koaksial - stander Kabel 50 Ohms
Kategori
Impedans
50 Ohms
Producenter
Amphenol Times Microwave Systems
Kappefarve
Sort
Serie
Funktioner
Brandhæmmende
Emballage
Spole
Ledermateriale
Aluminium, Forkobret
Varestatus
Aktiv
Dielektrisk materiale
Polyethylenskum (FPE)
Kabeltype
Koaksial - stander
Dielektrisk diameter
0,370" (9,40mm)
Ledertråd
Solid
Afskærmningsmateriale
Aluminium; Kobber, Tinbeslået
Kappe (isolerings )materiale
Polyethylen (PE), hæverer
VoP, Velocity of Propagation
82.0
Kappe (isolerings) diameter
0,500" (12,70mm)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C