LMR-195-DB
DigiKeys varenummer
1946-LMR-195-DB-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
LMR-195-DB
Beskrivelse
LMR-195 WTERTIGH BLK PE JAC FOOT
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Koaksial Kabel Angiv antal fod i ordreantal 50 Ohms
Kategori
Længde
Angiv antal fod i ordreantal
Producenter
Amphenol Times Microwave Systems
Kappefarve
Sort
Serie
Funktioner
Direkte nedgravning, vandtæt
Emballage
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Ledermateriale
Kobber, Uisoleret
Varestatus
Aktiv
Dielektrisk materiale
Polyethylenskum (FPE)
Kabeltype
Koaksial
Dielektrisk diameter
0,110" (2,79mm)
Ledertråd
Solid
Afskærmningsmateriale
Aluminium; Kobber, Tinbeslået
Kappe (isolerings )materiale
Polyethylen (PE)
VoP, Velocity of Propagation
80.0
Kappe (isolerings) diameter
0,195" (4,95mm)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Afskærmningstype
Flet
Spolestørrelse
500,0' (152,4m)
Impedans
50 Ohms