IB086-SMSMPF-6.0IN
DigiKeys varenummer
1946-IB086-SMSMPF-6.0IN-ND
Producenter
Producentens varenummer
IB086-SMSMPF-6.0IN
Beskrivelse
COAX CABLE SMA TO SMP 6"
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial SMA til SMP 0,086" fleksibel kabel 6,000" (152,40mm)
Kategori
2. stikforbindelse
SMA-stik (han)
Producenter
Amphenol Times Microwave Systems
2. Kontakts køn
Han
Serie
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Emballage
Pose
Længde
6,000" (152,40mm)
Varestatus
Aktiv
Kabeltype
0,086" fleksibel kabel
Type
SMA til SMP
Generel impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
SMP-hunstik
Frekvens - Maks.
62 GHz
1. Kontakts køn
Han
Farve
Blå
1. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Driftstemperatur
-60°C – 125°C