IB086-SMSM-12.0I
DigiKeys varenummer
1946-IB086-SMSM-12.0I-ND
Producenter
Producentens varenummer
IB086-SMSM-12.0I
Beskrivelse
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial SMA til SMA 0,086" fleksibel kabel 12,00" (304,80mm)
Kategori
2. stikforbindelse
SMA-stik (han)
Producenter
Amphenol Times Microwave Systems
2. Kontakts køn
Han
Serie
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Emballage
Pose
Længde
12,00" (304,80mm)
Varestatus
Aktiv
Kabeltype
0,086" fleksibel kabel
Type
SMA til SMA
Generel impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
SMA-stik (han)
Frekvens - Maks.
62 GHz
1. Kontakts køn
Han
Farve
Blå
1. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Driftstemperatur
-60°C – 125°C