CLU40-KMKF-02.00F
DigiKeys varenummer
1946-1014-ND
Producenter
Producentens varenummer
CLU40-KMKF-02.00F
Beskrivelse
COAX CBL 2.92MM TO 2.92MM 24"
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial 2,92mm til 2,92mm 24,00" (609,60mm)
Kategori
2. stikforbindelse
2,92mm stik (han)
Producenter
Amphenol Times Microwave Systems
2. Kontakts køn
Han
Serie
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Emballage
Boks
Længde
24,00" (609,60mm)
Varestatus
Forældet
Generel impedans
50 Ohms
Type
2,92mm til 2,92mm
Frekvens - Maks.
40 GHz
1. stikforbindelse
2,92mm stik (hun)