CLU18-SMSM-03.00F
DigiKeys varenummer
1946-1011-ND
Producenter
Producentens varenummer
CLU18-SMSM-03.00F
Beskrivelse
COAX CBL SMA TO SMA 36"
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial SMA til SMA 36,00" (914,40mm)
Kategori
2. stikforbindelse
SMA-stik (han)
Producenter
Amphenol Times Microwave Systems
2. Kontakts køn
Han
Serie
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Emballage
Boks
Længde
36,00" (914,40mm)
Varestatus
Aktiv
Generel impedans
50 Ohms
Type
SMA til SMA
Frekvens - Maks.
18 GHz