CLS40-KMKF-02.50F
DigiKeys varenummer
1946-1006-ND
Producenter
Producentens varenummer
CLS40-KMKF-02.50F
Beskrivelse
COAX CBL 2.92MM TO 2.92MM 30"
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial 2,92mm til 2,92mm 30,00" (762,00mm)
Kategori
2. Kontakts køn
Han
Producenter
Amphenol Times Microwave Systems
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Længde
30,00" (762,00mm)
Emballage
Boks
Generel impedans
50 Ohms
Varestatus
Forældet
Frekvens - Maks.
40 GHz
Type
2,92mm til 2,92mm
Farve
Blå
1. stikforbindelse
2,92mm stik (hun)
Funktioner
Armeret kabel, Afskærmet
1. Kontakts køn
Hun
Driftstemperatur
-45°C – 85°C
1. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Grundlæggende varenummer
2. stikforbindelse
2,92mm stik (han)