SF0929-6200-18 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Amphenol SV Microwave
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Amphenol SV Microwave
På lager: 23
Datablad
På lager: 0
Radiall USA, Inc.
Radiall USA, Inc.
Fairview Microwave
RF Dæmpningsled 18dB 0 Hz ~ 18 GHz 50 Ohms 2W SMA in-line-modul
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SF0929-6200-18
DigiKeys varenummer
SF0929-6200-18-ND
Producenter
Producentens varenummer
SF0929-6200-18
Beskrivelse
RF ATTENUATOR 18DB 50OHM SMA
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SF0929-6200-18 Modeller
Kategori
Frekvensområde
0 Hz ~ 18 GHz
Producenter
Effekt (Watt)
2W
Serie
Impedans
50 Ohms