MP10A23S-10
DigiKeys varenummer
889-MP10A23S-10-ND
Producenter
Producentens varenummer
MP10A23S-10
Beskrivelse
3.6MM (10MM) MALE CONTACT, SILVE
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
PIN Kontakt 8 AWG Størrelse 8 Krympe Sølv
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MP10A23S-10 Modeller
Kategori
Kontaktstørrelse
8
Producenter
Amphenol Sine Systems Corp
Trådtykkelse eller område - AWG
8 AWG
Serie
Trådtykkelse eller område - mm²
10mm²