ATM13-12PD-BM03_2
ATM13-12PD-BM03
DigiKeys varenummer
889-3334-ND
Producenter
Producentens varenummer
ATM13-12PD-BM03
Beskrivelse
CONN HEADER R/A 12POS
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering, Retvinklet 12 positioner
EDA/CAD-modeller
ATM13-12PD-BM03 Modeller
Kategori
Kontaktlængde - Stift
0,120" (3,05mm)
Mfr
Isoleringshøjde
1,303" (33,10mm)
Emballage
Bakke
Kontaktfinish - Kobling
Tin
Kontaktfinish - Stift
Tin
Funktioner
Kortstyr, Tilslutningsflange, Monteringsflange
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Isoleringsfarve
Grå
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Monteringstype
Spændingsklassifikation
250V