ATM13-12PB-12PC-BM03
DigiKeys varenummer
889-3451-ND
Producenter
Producentens varenummer
ATM13-12PB-12PC-BM03
Beskrivelse
CONN HEADER R/A 12POS
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Panelmontering, Snap-in; Hulmontering, Retvinklet 12, 12 positioner
EDA/CAD-modeller
ATM13-12PB-12PC-BM03 Modeller
Kategori
Kontaktlængde - Stift
0,112" (2,84mm)
Mfr
Isoleringshøjde
1,378" (35,00mm)
Emballage
Bulk
Kontaktfinish - Kobling
Tin
Kontaktfinish - Stift
Tin
Funktioner
Monteringsflange, Forseglet
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Isoleringsfarve
Sort
Strømklassificering (AMPS)
7,5A