ATF13-3P-BM03
DigiKeys varenummer
889-ATF13-3P-BM03-ND
Producenter
Producentens varenummer
ATF13-3P-BM03
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering, Retvinklet 3 positioner 0,169" (4,30mm)
EDA/CAD-modeller
ATF13-3P-BM03 Modeller
Kategori
Kontaktlængde - Stift
0,120" (3,05mm)
Mfr
Isoleringshøjde
0,996" (25,29mm)
Kontaktfinish - Kobling
Tin
Kontaktfinish - Stift
Tin
Termoplast
Afstand - Kobling
Funktioner
Kortlås
Antal positioner
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Isoleringsfarve
Sort
Type
Strømklassificering (AMPS)
13A
Spændingsklassifikation
250VDC