ATF13-12PD-BM31
DigiKeys varenummer
889-ATF13-12PD-BM31-ND
Producenter
Producentens varenummer
ATF13-12PD-BM31
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering, Retvinklet 12 positioner 0,174" (4,42mm)
EDA/CAD-modeller
ATF13-12PD-BM31 Modeller
Kategori
Kontaktlængde - Stift
0,120" (3,05mm)
Mfr
Isoleringshøjde
1,504" (38,20mm)
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Kontaktfinish - Stift
Guld
Termoplast
Afstand - Kobling
Funktioner
Kortlås, Monteringsflange
Antal positioner
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Isoleringsfarve
Brun
Type
Strømklassificering (AMPS)
13A
Spændingsklassifikation
250VDC