AT04-12PD-BM04
DigiKeys varenummer
889-1932-ND
Producenter
Producentens varenummer
AT04-12PD-BM04
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 12POS
EDA/CAD-modeller
AT04-12PD-BM04 Modeller
Isoleringshøjde
0,835" (21,21mm)
Funktioner
Kortlås, Indkapslingsvæg
Antal positioner
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Isoleringsfarve
Brun
Type
Strømklassificering (AMPS)
13A