AT04-12PD-BM03
AT04-12PD-BM03
AT Series™ Connectors Overview
AT04-12PD-BM03
DigiKeys varenummer
889-1931-ND
Producenter
Producentens varenummer
AT04-12PD-BM03
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 12POS
EDA/CAD-modeller
AT04-12PD-BM03 Modeller
Isoleringshøjde
0,835" (21,21mm)
Funktioner
Kortlås
Antal positioner
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Isoleringsfarve
Brun
Type
Strømklassificering (AMPS)
13A