AHDMBS-18-002
DigiKeys varenummer
889-3085-ND
Producenter
Producentens varenummer
AHDMBS-18-002
Beskrivelse
CONN BACKSHELL SZ18 BLK/SIL M32
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Sort, Sølv stikforbindelse Hætte M32x1,5 18
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
AHDMBS-18-002 Modeller
Kategori
Kabeludgang
180°
Producenter
Amphenol Sine Systems Corp
Materiale
Aluminiumlegering
Serie
Belægning
Nikkel
Emballage
Boks
Afskærmning
Afskærmet
Varestatus
Aktiv
Farve
Sort, Sølv
Type
Hætte
Funktioner
Trækaflastning
Kabelåbning
0,571" – 0,709" (14,50mm – 18,00mm)
Inkluderer
3 stk. - 1 hætte, 1 burklemme, 1 omløbermøtrik
Diameter - Udvendig
1,378" (35,00mm)