INIR2-R32
DigiKeys varenummer
1782-INIR2-R32-ND
Producenter
Producentens varenummer
INIR2-R32
Beskrivelse
INTEGRATED INFRA RED - GEN2 - RE
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kølemiddelsensor, R32 (CH2F2) Sensor Analog
Kategori
Iltområde
800 mbar ~ 1200 mbar
Producenter
Amphenol SGX Sensortech
Output
Analog
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 75°C
Emballage
Bulk
Spænding - Forsyning
3,2V – 5,25V
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning
35mA