INIR2-R32-PC
DigiKeys varenummer
1782-INIR2-R32-PC-ND
Producenter
Producentens varenummer
INIR2-R32-PC
Beskrivelse
SENSOR REFRIGERANT ANALOG OUTPUT
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kølemiddelsensor, R32 (CH2F2) Sensor Analog
Kategori
Type
Kølemiddelsensor, R32 (CH2F2)
Producenter
Amphenol SGX Sensortech
Output
Analog
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 75°C
Emballage
Bulk
Spænding - Forsyning
3,2V – 5,25V
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning
35mA