A-2PA-113-500B2
DigiKeys varenummer
ARF2323-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-2PA-113-500B2
Beskrivelse
COAX CBL AMMC TO AMMC 19.6"
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial AMMC til AMMC 1,13mm UD koaksialkabel 19,69" (500,00mm)
Kategori
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Producenter
Amphenol RF
Længde
19,69" (500,00mm)
Emballage
Pose
Kabeltype
1,13mm UD koaksialkabel
Varestatus
Aktiv
Generel impedans
50 Ohms
Type
AMMC til AMMC
Frekvens - Maks.
6 GHz
1. stikforbindelse
AMMC-stik (han), højrevinklet
Farve
Sort
1. Kontakts køn
Hun
Funktioner
Afskærmet
1. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Driftstemperatur
-40°C – 90°C