A-2PA-081-500B2
DigiKeys varenummer
ARF2315-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-2PA-081-500B2
Beskrivelse
COAX CBL AMMC TO AMMC 19.6"
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial AMMC til AMMC 0,81mm UD koaksialkabel 19,69" (500,00mm)
Længde
19,69" (500,00mm)
Kabeltype
0,81mm UD koaksialkabel
Generel impedans
50 Ohms
Frekvens - Maks.
6 GHz
Driftstemperatur
-40°C – 90°C