A-2PA-081-100B2
DigiKeys varenummer
ARF2310-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-2PA-081-100B2
Beskrivelse
COAX CBL AMMC TO AMMC 3.9"
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial AMMC til AMMC 0,81mm UD koaksialkabel 3,937" (100,00mm)
Længde
3,937" (100,00mm)
Kabeltype
0,81mm UD koaksialkabel
Generel impedans
50 Ohms
Frekvens - Maks.
6 GHz
Driftstemperatur
-40°C – 90°C