A-2PA-081-050B2
DigiKeys varenummer
ARF2309-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-2PA-081-050B2
Beskrivelse
COAX CBL AMMC TO AMMC 1.9"
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial AMMC til AMMC 0,81mm UD koaksialkabel 1,969" (50,00mm)
Kategori
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Producenter
Amphenol RF
Længde
1,969" (50,00mm)
Emballage
Pose
Kabeltype
0,81mm UD koaksialkabel
Varestatus
Aktiv
Generel impedans
50 Ohms
Type
AMMC til AMMC
Frekvens - Maks.
6 GHz
1. stikforbindelse
AMMC-stik (han), højrevinklet
Farve
Sort
1. Kontakts køn
Hun
Funktioner
Afskærmet
1. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Driftstemperatur
-40°C – 90°C