255110-01-M0.50
DigiKeys varenummer
ARF2625-ND
Producenter
Producentens varenummer
255110-01-M0.50
Beskrivelse
COAX CBL MCX TO MCX 19.6"
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial MCX til MCX RG-316 19,69" (500,00mm)
Kategori
2. stikforbindelse, monteringstype
Panelmontering
Producenter
Amphenol RF
Monteringsfunktion for 2. konnektor
Skillehus - forsidemøtrik
Emballage
Pose
Længde
19,69" (500,00mm)
Varestatus
Aktiv
Kabeltype
RG-316
Type
MCX til MCX
Kabel-impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
MCX-stik (han)
Generel impedans
50 Ohms
1. Kontakts køn
Han
Farve
Kobber
1. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Funktioner
Afskærmet
2. stikforbindelse
MCX-stik
Grundlæggende varenummer
2. Kontakts køn
Hun
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 2
Kontroller for yderligere indgående lager
Pose
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ længde
COAX CBL MCX TO MCX 9.8"
På lager: 17
COAX CBL MCX TO MCX 29.5"