175101-07-M0.50
DigiKeys varenummer
ARF2616-ND
Producenter
Producentens varenummer
175101-07-M0.50
Beskrivelse
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 19.6"
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial N-type til N-type RG-142 19,69" (500,00mm)
Kategori
2. Kontakts køn
Han
Producenter
Amphenol RF
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Emballage
Pose
Længde
19,69" (500,00mm)
Varestatus
Aktiv
Kabeltype
RG-142
Type
N-type til N-type
Kabel-impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
N-type stik (han)
Generel impedans
50 Ohms