135104-02-M0.50
DigiKeys varenummer
ACX2452-ND
Producenter
Producentens varenummer
135104-02-M0.50
Beskrivelse
COAX CBL SMA TO SMA 19.6"
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial SMA til SMA RG-174 19,69" (500,00mm)
Kategori
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Producenter
Amphenol RF
Længde
19,69" (500,00mm)
Emballage
Pose
Kabeltype
RG-174
Varestatus
Aktiv
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
SMA til SMA
Generel impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
SMA-stik (han), højrevinklet
Frekvens - Maks.
3 GHz