095FJZFJZSH-012
DigiKeys varenummer
115-095FJZFJZSH-012-ND
Producenter
Producentens varenummer
095FJZFJZSH-012
Beskrivelse
COAX CBL FAKRA TO FAKRA 12"
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial Fakra til Fakra RG-174 12,00" (304,80mm)
Kategori
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Producenter
Amphenol RF
Længde
12,00" (304,80mm)
Emballage
Pose
Kabeltype
RG-174
Varestatus
Aktiv
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
Fakra til Fakra
Generel impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
Fakra III (Gen 3.0) stik (hun)
Frekvens - Maks.
3 GHz
1. Kontakts køn
Hun
Farve
Sort
1. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Funktioner
Afskærmet, Z-kode
2. stikforbindelse
Fakra III (Gen 3.0) stik (hun)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C