095FJZFJZSGM500
DigiKeys varenummer
115-095FJZFJZSGM500-ND
Producenter
Producentens varenummer
095FJZFJZSGM500
Beskrivelse
COAX CBL FAKRA TO FAKRA 16.4'
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial Fakra til Fakra RG-58 196,9" (5,0m) 16,4'
Kategori
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Producenter
Amphenol RF
Længde
196,9" (5,0m) 16,4'
Emballage
Pose
Kabeltype
RG-58
Varestatus
Aktiv
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
Fakra til Fakra
Generel impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
Fakra III (Gen 3.0) stik (hun)
Frekvens - Maks.
3 GHz
1. Kontakts køn
Hun
Farve
Sort
1. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Funktioner
Z-kode
2. stikforbindelse
Fakra III (Gen 3.0) stik (hun)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C