095-909-176M050
DigiKeys varenummer
ARF3466-ND
Producenter
Producentens varenummer
095-909-176M050
Beskrivelse
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 19.6"
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial N-type til N-type LMR 240 19,69" (500,00mm)
Kategori
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Producenter
Amphenol RF
Længde
19,69" (500,00mm)
Serie
Kabeltype
LMR 240
Emballage
Pose
Kabel-impedans
50 Ohms
Varestatus
Aktiv
Generel impedans
50 Ohms
Type
N-type til N-type
Frekvens - Maks.
6 GHz